Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 8 29801
Avatar
Tatuaże wojskowe
Dodał: Lolita »   Wed 20-01-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Wojskowe tatuaże zostały integralną częścią braterstwa, które jednoczą wszystkie oddziały wojskowe. Są one nie tylko środkiem wyrażania indywidualności, ale są także identyfikacji, a nawet obrzęd przejścia dla wielu członków armii. Zarówno u kobiet jak i mężczyzn tatuaże te są szczególnie osobistym sposobem radzenia sobie z emocjami gniewu i strat, które nieuchronnie towarzyszą podczas służby wojskowej.
Tatuaży członków amerykańskich sił zbrojnych mają dobrze ugruntowana i dawną historię wskazują jednostkę wojskową , bitwę , itd Tatuaży jest również w brytyjskich siłach zbrojnych.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Poślubił wirtualną dziewczynę! Szaleństwo?
Poślubił wirtualn..
Kompilacja śmiesznych zdjęć
Kompilacja śmiesz..
Topiary
Topiary
Torebki jak narysowane
Torebki jak narys..
Takie rzeczy tylko w Afryce
Takie rzeczy tylk..
Piwo opakowane w martwe wiewiórki.
Piwo opakowane w ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Jak pozbyc się stresu. Tatuaże w wersji 3D Dlaczego niebezpiecznie jest jechać za cięzarówką? Budowa platformy wiertniczej w Chinach Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Strzelanina w szkole Deer Creek Angelyne, gwiazda oper mydlanych lat 80-ch Jonah Hill stracił na wadze. Rihanna podczas koncertu w Belgii Paszcza wieloryba Tłoczny Hongkong. Zdjęcia Michaela Wolfa Drastyczne zdjęcia na opakowaniach papierosów Wypadek żurawia samojezdnego. Lochy rzymskiego Koloseum Kotlet z niespodzianką Niebezpieczna droga do szkoły Szatański gekon
Najnowsze sondaże
8,0%
25,8%
7,8%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1747
Tapety