Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 6 25190
Avatar
Tatuaże wojskowe
Dodał: Lolita »   Śr 20-01-2010 20:15 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Wojskowe tatuaże zostały integralną częścią braterstwa, które jednoczą wszystkie oddziały wojskowe. Są one nie tylko środkiem wyrażania indywidualności, ale są także identyfikacji, a nawet obrzęd przejścia dla wielu członków armii. Zarówno u kobiet jak i mężczyzn tatuaże te są szczególnie osobistym sposobem radzenia sobie z emocjami gniewu i strat, które nieuchronnie towarzyszą podczas służby wojskowej.
Tatuaży członków amerykańskich sił zbrojnych mają dobrze ugruntowana i dawną historię wskazują jednostkę wojskową , bitwę , itd Tatuaży jest również w brytyjskich siłach zbrojnych.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Facet przekręca głowę prawie o 180 stopni
Facet przekręca g..
Ewolucja …Degradacja .
Ewolucja …D..
Muszyca
Muszyca
Najstarsze znane zwierzę świata
Najstarsze znane ..
Cud przyrody - Narodziny delfina
Cud przyrody - Na..
Zaćmienie słońca z Ziemi i z kosmosu
Zaćmienie słońca ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Robisz to źle! Kandydatki do tytułu Miss Universe 2013 w strojach narodowych. Tuning rowerów po panamsku Co za okrucieństwo, ciągnał konia za samochodem Jak nie zgubić malucha w tłumie... Brakowało milimetrów, żeby szyba odcięła jej głowę Najdziwniejsze rzeczy sprzedawane w automatach Oh, Sh*t !!! Lepra Seksowne dziewczyny w mundurach Kolaże z okładkami  płyt winylowych Plaża Puka Shell Beach Emocje w pracy trenera  Amerykańskie dzieci  w latach 1900-1930. WTF? Seksowna mistrzyni tatuażu Mohammad Latif Khatana został ojcem Bez reklamy
Najnowsze sondaże
8,1%
27,3%
8,4%
49,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1405
Polecamy
Tapety
Beaches Wallpapers Lakes.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (50 foto) Water Clock 3D Screensaver Animal Wallpapers 1600x1200 Western Railway 3D Screensaver Tapety na telefon )