Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 6 24850
Avatar
Tatuaże wojskowe
Dodał: Lolita »   Śr 20-01-2010 20:15 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Wojskowe tatuaże zostały integralną częścią braterstwa, które jednoczą wszystkie oddziały wojskowe. Są one nie tylko środkiem wyrażania indywidualności, ale są także identyfikacji, a nawet obrzęd przejścia dla wielu członków armii. Zarówno u kobiet jak i mężczyzn tatuaże te są szczególnie osobistym sposobem radzenia sobie z emocjami gniewu i strat, które nieuchronnie towarzyszą podczas służby wojskowej.
Tatuaży członków amerykańskich sił zbrojnych mają dobrze ugruntowana i dawną historię wskazują jednostkę wojskową , bitwę , itd Tatuaży jest również w brytyjskich siłach zbrojnych.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Co dzieje się ze szczurem połkniętym przez węża.
Co dzieje się ze ..
Walka pijanych robotów
Walka pijanych ro..
Mężczyzna nie mył się od 1974 roku!
Mężczyzna nie mył..
Faucaria tigrina  tygrysie szczęki
Faucaria tigrina ..
Rodzina zastępcza
Rodzina zastępcza
Otwarcie sezonu grilla odwołane
Otwarcie sezonu g..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Chcę tam być Miała szczęście. Obiadek dla przyjaciela Sobowtór Timati dziwny jest ten świat. Rachuba czasu po Hindusku Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy  Inscenizacja ukrzyżowania Chrystusa na Filipinach. Pierwszy pocałunek Takie rzeczy to tylko w Bollywood Chłopczyk przeżył tsunami Dziewczynka urodziła się z sercem na zewnątrz Mistrzyni parkowania. Ewolucja Apple Kiedy pracodawca nie płaci za nadgodziny Torty i ciastka na Halloween Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Najnowsze sondaże
18,1%
12,4%
26,2%
43,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 386
Polecamy
Tapety
Hot Auto Wallpapers 1600X1200 Kompozycja Black Kice Diably,Diablice i inne demony Forests. Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (28 foto) Western Railway 3D Screensaver Cristmas Screensaer 3D od 3D Planet