Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 9 30011
Avatar
Tatuaże wojskowe
Dodał: Lolita »   Wed 20-01-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Wojskowe tatuaże zostały integralną częścią braterstwa, które jednoczą wszystkie oddziały wojskowe. Są one nie tylko środkiem wyrażania indywidualności, ale są także identyfikacji, a nawet obrzęd przejścia dla wielu członków armii. Zarówno u kobiet jak i mężczyzn tatuaże te są szczególnie osobistym sposobem radzenia sobie z emocjami gniewu i strat, które nieuchronnie towarzyszą podczas służby wojskowej.
Tatuaży członków amerykańskich sił zbrojnych mają dobrze ugruntowana i dawną historię wskazują jednostkę wojskową , bitwę , itd Tatuaży jest również w brytyjskich siłach zbrojnych.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Bez twarzy
Bez twarzy
Najstarsza winnica świata
Najstarsza winnic..
Więzienie na Wyspie Bastoy
Więzienie na Wysp..
Niesamowite wypadki maszyn rolniczych
Niesamowite wypad..
Samochód zatonął... na parkingu
Samochód zatonął...
Wypadki na pit-stopie
Wypadki na pit-st..
Reklamy
Galeria zdjęć
Drew Nelson. Piękno natury Naga prawda o świętym Mikołaju Utonąć na środku drogi? Jak się robią serowe nici? Ogródek z plasteliny Absurdy nie tylko budowlane Chiny. Przedszkolanka znęcała się nad dziećmi Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Róża  ‘Osiria’ Kreatywna reklama na słupach Nurek-hydraulik Imitacja ciosów Dragon Ball Zabójcza prędkość Alan Sailer. Eksplodujące owoce i warzywa. Gigantyczne fryzury lat 80-tych Policja na wesoło Legendarna seksbomba, Brigitte Bardot, kończy 77 lat. Niezwykłe rzeźby z drewna
Najnowsze sondaże
8,0%
25,8%
7,8%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1752
Tapety