Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 8 29075
Avatar
Tatuaże wojskowe
Dodał: Lolita »   Wed 20-01-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Wojskowe tatuaże zostały integralną częścią braterstwa, które jednoczą wszystkie oddziały wojskowe. Są one nie tylko środkiem wyrażania indywidualności, ale są także identyfikacji, a nawet obrzęd przejścia dla wielu członków armii. Zarówno u kobiet jak i mężczyzn tatuaże te są szczególnie osobistym sposobem radzenia sobie z emocjami gniewu i strat, które nieuchronnie towarzyszą podczas służby wojskowej.
Tatuaży członków amerykańskich sił zbrojnych mają dobrze ugruntowana i dawną historię wskazują jednostkę wojskową , bitwę , itd Tatuaży jest również w brytyjskich siłach zbrojnych.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Lexus zrobiony z lodu
Lexus zrobiony z ..
Rozgrzewki graczy ligii Baseballu na wesoło
Rozgrzewki graczy..
Polowanie na kraby tęczowe w Brazylii
Polowanie na krab..
Niewolnicy Dubaj
Niewolnicy Dubaj
Przerażające a zarazem piękne chmury
Przerażające a za..
Mistrzostwa  w jedzeniu ostryg
Mistrzostwa w je..
Reklamy
null
Galeria zdjęć
Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest ? Kreatywność na schodach ruchomych Tatuaże w wersji 3D Kryształowy Lexus Śmieszne i fajne zdjęcia Wulkan Jaskini Punkevn   przepaść Macochi Emo mutant Zwierzaki i ich pluszaki Ta praca nie należy do najprzyjemniejszych. Tajemniczy bohater drugiego planu Potężna eksplozja w centrum Kandaharu Papay marynarz Marcos Minuchin. Sekretne życie zabawek. Najsilniejsze tornado w USA od 60 lat. Co to jest? Santa nie doczekał  świąt Nina Chakrabarti Voodoo Queens
Najnowsze sondaże
19,0%
12,8%
26,0%
42,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 485
Polecamy
null
Tapety
Tapety Animowane DrScene HD - 07.2012 do  Windows 7,Vista Theme XPack Abstract mobile wallpapers  Tapety HD na pulpit - Animals cz. 3 Kompozycja Windows 7 theme Wampirzyce