Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 6 26593
Avatar
Tatuaże wojskowe
Dodał: Lolita »   Śr 20-01-2010 20:15 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Wojskowe tatuaże zostały integralną częścią braterstwa, które jednoczą wszystkie oddziały wojskowe. Są one nie tylko środkiem wyrażania indywidualności, ale są także identyfikacji, a nawet obrzęd przejścia dla wielu członków armii. Zarówno u kobiet jak i mężczyzn tatuaże te są szczególnie osobistym sposobem radzenia sobie z emocjami gniewu i strat, które nieuchronnie towarzyszą podczas służby wojskowej.
Tatuaży członków amerykańskich sił zbrojnych mają dobrze ugruntowana i dawną historię wskazują jednostkę wojskową , bitwę , itd Tatuaży jest również w brytyjskich siłach zbrojnych.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Le Parkour
Le Parkour
Ekstremalne zdjęcia robione na dużych wysokościach
Ekstremalne zdjęc..
Tatuaze na języku.
Tatuaze na języku..
Inauguracja .Próba generalna .
Inauguracja .Prób..
Pieski śpią ...
Pieski śpią ...
Festiwal cyrku w Monte Carlo
Festiwal cyrku w ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Przed ślubem i po ślubie... Jelonek z kłami Kurczęta giną w męczarniach Prawie robi wielką różnicę 3D rysunek Ludzie, którzy  wyrózniają sie z tłumu Śmieszne i ciekawe zdjęcia Dom na wulkanie Najmniejszy Kulturysta Świata. Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Zobacz największą na świecie łódź na energię słoneczną Naturalny jedwab Mały szop Kolekcja złotej broni narkotykowego barona Pierre Matter rzeżby z metalu Największa jaskinia świata Wydobyty z jeziora po 73 latach! Małe módliszki
Najnowsze sondaże
39,1%
18,8%
11,7%
30,4%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 437
Polecamy
Tapety
Screensaver na pulpit Zodiac Clock  3D Wellwasser Bluescreen Screensaver Tropical Fish 3D Screensaver Tapety HD  - Piękne  zakątki świata Canyon.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (7foto) Football wallpaper (tapety)