Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 8 28284
Avatar
Tatuaże wojskowe
Dodał: Lolita »   Śr 20-01-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Wojskowe tatuaże zostały integralną częścią braterstwa, które jednoczą wszystkie oddziały wojskowe. Są one nie tylko środkiem wyrażania indywidualności, ale są także identyfikacji, a nawet obrzęd przejścia dla wielu członków armii. Zarówno u kobiet jak i mężczyzn tatuaże te są szczególnie osobistym sposobem radzenia sobie z emocjami gniewu i strat, które nieuchronnie towarzyszą podczas służby wojskowej.
Tatuaży członków amerykańskich sił zbrojnych mają dobrze ugruntowana i dawną historię wskazują jednostkę wojskową , bitwę , itd Tatuaży jest również w brytyjskich siłach zbrojnych.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Niesamowity występ - triki na motorze
Niesamowity wystę..
Pezet - W moim swiecie DonDe
Pezet - W moim sw..
Karykatury od Sebastiana Krugera
Karykatury od Seb..
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Sztuczka ze stołem w zębach
Sztuczka ze stołe..
Tarcza Kapitana Ameryki
Tarcza Kapitana A..
Reklamy
null
Galeria zdjęć
Jak nie stracić formy. Miss Tłuszczu Tort w kształcie serca Śmieszne i ciekawe zdjęcia Znajdź ukrytą gąsieniczkę Yi peng,  festiwal światła Anglik ożenił się z gumową lalką Zobacz jak się wyspać w autobusie Spotkanie miłośników BMW w Rydze Body Art od Michael Rosner Obrazy z obrazów. Zima w obiektywie Briana Valentine Logo koncernów samochodowych . Powstawanie rysunku Od początku do końca Woda porwała most, wagony wpadły do rzeki W kozakach na plaży. Śmieszne fotki dla dorosłych Śmieszne zdjęcia na dobry humor
Najnowsze sondaże
7,9%
26,2%
7,8%
51,0%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1658
Polecamy
null
Tapety
HD-Wallpapers 2560X1600 Tapety HD na pulpit - Animals cz. 1 Forests. Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (28 foto) Auto Wallpaper Tapety Pulpitu 1920X1440 Voyage of Columbus 3D Screensaver Kompozycja Windows 7 theme