Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 4177
Avatar
Portrety z ziaren i żelek
Dodał: Dawid »   Wed 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Autorzy tych niezwykłych prac: P Rocha, R Rocha i Malcolm West wykorzystują ziarna fasoli, grochu i soczewicy.Aby uzyskać wielobarwne obrazy, korzystają z żelek Jellybelly.P Rocha wykonał 50 portretów z ziaren i żelek, następnie arkana techniki wykonania obrazów przekazał bratankowi, R Rocha, który do tej pory tworzy wspaniałe "ziarniste" portrety. W Wielkiej Brytanii tworzeniem portretów z ziaren zajmuje się utalentowany artysta - Malcolm West.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Retro tatuaże
Retro tatuaże
40-letni emo
40-letni emo
Niezwykłe ubrania
Niezwykłe ubrania
To miała być największa piramida z domino
To miała być najw..
Zabawy perspektywą
Zabawy perspektyw..
Porcelanowe kreacje
Porcelanowe kreac..
Reklamy
Galeria zdjęć
Owczarek  uratował noworodka! Рorte-bouquet Transport publiczny na Kubie. Ekskluzywna broń palna  II cz. Maniak komputerowy  i jego dziewczyna Zakład Psychiatryczny w Kosowie Na tych zdjęciach jest coś nie tak Tatuaże pod pachą Prześliczna mała pigmejka Więcej niż tylko zdjęcia Wilk polarny Dźwig zmiażdżył samochód Kalendarz firmy internetowej Ingate na 2012 Koszmary z dzieciństwa Najlepsza mama 2 Szpital wojskowy w Kandaharze Zabawne wojskowe zdjęcia Podwodne jaskinie Wysp Bahama
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety