Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 29 1667
Avatar
Nie mył się 60 lat.
Dodał: klark »   Cz 09-01-2014 19:38 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
80-letni Amoo Hadji z Iranu nie mył się od 60 lat. Właściwie nie wiadomo dlaczego nie wykąpał się przez tyle lat.Jednak z całą pewnością można powiedzieć, że wiedzie brudne, ale spokojne życie.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Uratowała samobójcę pocałunkiem
Uratowała samobój..
Zwierzątka utknęły
Zwierzątka utknęł..
 Flatmobile to najniższy samochód na świecie
Flatmobile to na..
Niesamowity szklankowy artysta
Niesamowity szkla..
Timon i Pumba
Timon i Pumba
Rzeżby  wykonane z podków
Rzeżby wykonane ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Ewolucja gier komputerowych Śmieszne i ciekawe zdjęcia „Gdzie ty mieszkasz?”- „W samolocie”. Gwiazdy za –naście lat cz.2 Łap chwilę. Tuol Sleng.Więzienie S-21 Biurowy żart. Groteskowe obrazy Chrisa Marsa Samochód  vs ściana Pewnego dnia na Radzymińskiej… Dlaczego nie należy zachodzić konia od tyłu?  Nowa instalacja Banksyego Garaż Transport dla łabędzi Odbudowali mu głowę Bezdomne dzieci w Chinach To nie narzędzia tortur z średniowiecza. Omlet
Najnowsze sondaże
39,9%
19,2%
11,7%
29,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 411
Polecamy
Tapety
Great Smoky Mountains.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (17 foto) Tapety na pulpit HD - kolej Kompozycja ChromeXP2  SP1-SP3. Voyage of Columbus 3D Screensaver Water Clock 3D Screensaver HD Wallpapers cz1.