Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 29 2776
Avatar
Nie mył się 60 lat.
Dodał: klark »   Cz 09-01-2014 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
80-letni Amoo Hadji z Iranu nie mył się od 60 lat. Właściwie nie wiadomo dlaczego nie wykąpał się przez tyle lat.Jednak z całą pewnością można powiedzieć, że wiedzie brudne, ale spokojne życie.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Wystawa lalek Viktor & Rolf
Wystawa lalek Vik..
O modlitwę można poprosić wysyłając SMS.
O modlitwę można ..
Samolot wylądował na Jeep .
Samolot wylądował..
Chleb z niespodzianką
Chleb z niespodzi..
Autobus wiozący dzieci wjechał w drzewo
Autobus wiozący d..
zabawne zwierzęta
zabawne zwierzęta
Reklamy
null
Galeria zdjęć
Jeśli nie masz chłopaka Boa ukąsił modelkę w pierś, zmarł na skutek zatrucia silikonem Rodzina Tęczy Chłopczyk  z zespółem pasm owodniowych Panoramy 360 - zdjęcia panoramiczne sferyczne Kim są nepalskie Gurkhowie? Jak przyciągnąć uwagę innych? Wiocha.ru Zdechł największy krokodyl na świecie. Najmniejszy szczeniak świata Zabawne zwierzęta Pływający dom Kostiumy w stylu steampunk Edward Michael Grylls sztuka przetrwania Ciekawskie świstaki Jak Chińczycy farbują krewetki Prysznic nieco inaczej Zdjęcia autentycznych paszportów gwiazd
Najnowsze sondaże
8,0%
26,2%
7,7%
51,0%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1681
Polecamy
null
Tapety
Hot Video Wallpapers -01 Tapety HD na pulpit - Animals cz. 1 Auto Wallpaper Tapety Pulpitu 1920X1440 Beaches Wallpapers Tapety na  Pulpit (Auto Wallpaper2) Lakes.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (50 foto)