Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 29 1619
Avatar
Nie mył się 60 lat.
Dodał: klark »   Cz 09-01-2014 19:38 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
80-letni Amoo Hadji z Iranu nie mył się od 60 lat. Właściwie nie wiadomo dlaczego nie wykąpał się przez tyle lat.Jednak z całą pewnością można powiedzieć, że wiedzie brudne, ale spokojne życie.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Prawdziwa twarz Ragemana
Prawdziwa twarz R..
Najmniejsza mama świata  ze swoją gromadką dzieci
Najmniejsza mama ..
Bałta- Tijmez, święty cmentarz Karaimów
Bałta- Tijmez, św..
Produkcja papieru toaletowego w Chinach
Produkcja papieru..
Zemsta pupilka
Zemsta pupilka
Figury Chladniego
Figury Chladniego
Reklamy
Galeria zdjęć
Najbardziej kompaktowy rower Niesamowite rzeźby z lodu Zaskakująco realistyczna rzeżba  Mistrza Yody Śmieszne i ciekawe zdjęcia Z wizytą u dentysty Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Absurdy życia codziennego. Najdziwniejsze śluby i wesela świata Wydała na operacje plastyczne136.000 dolarów Pewnego dnia na Radzymińskiej… Wodospady na lodowcu Svalbard Skoczył z dachu Przeładowana ciężarówka przewróciła się na drodze. Do czego służy ten przedmiot? Anarchiści obrzucili katolików kamieniami Fotobomby cz. 33 Najdziwniejsze taksówki z całego światu Czy piorun może uderzyć sześć razy w jedną osobę?
Najnowsze sondaże
40,2%
19,1%
11,8%
28,9%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 408
Polecamy
Tapety
Western Railway 3D Screensaver Tematy na telefon komórkowy S60 (Symbian series 60) Tapety 3D HD - High Definition Kompozycja Black Kice Lakes.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (50 foto) Tapety HD na pulpit  Nature Landscapes Wallpapers