Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 29 1602
Avatar
Nie mył się 60 lat.
Dodał: klark »   Cz 09-01-2014 19:38 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
80-letni Amoo Hadji z Iranu nie mył się od 60 lat. Właściwie nie wiadomo dlaczego nie wykąpał się przez tyle lat.Jednak z całą pewnością można powiedzieć, że wiedzie brudne, ale spokojne życie.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Największe owady
Największe owady
śmieszne i zabawne zwierzątka
śmieszne i zabawn..
Ślub w akwarium
Ślub w akwarium
Szokująca  taksydermia
Szokująca taksyd..
Najbrzydszy pies świata 2012
Najbrzydszy pies ..
Zabawne koty.
Zabawne koty.
Reklamy
Galeria zdjęć
 Targ mięsny w Nigerii Czaszka  wyrzezbiona w książkach Ile twarzy widzisz? 20 japońskich ogrodów z całego świata Tapety na drzwi garażu Wytatuowane twarze kobiet z plemienia Chin Świnia zjadła samochód Śmieszne i ciekawe zdjęcia Gwiezdne bryki. Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Obiadek dla niejadka Przerażający wypadek w Irkucku Priscilla Russo- krolowa botoksu W obronie dziecka Strajki  studentów w Niemczech Klaun z piekła rodem Park Guliwera Zabawni ludzie.
Najnowsze sondaże
18,5%
12,8%
26,0%
42,8%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 400
Polecamy
Tapety
Broń -Tapety na pulpit Tapety HD na pulpit  Nature Landscapes Wallpapers Hot Video Wallpapers -01 Tapety HD  - Piękne  zakątki świata Forests. Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (28 foto) Kompozycja Black Kice