Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 3804
Avatar
Johnny Depp spełnił prośbę nastolatki
Dodał: mary003 »   Fri 08-10-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Zwykły dzień w szkole, kolejna lekcja, a tu nagle do klasy wchodzi Johnny Depp. W stroju słynnego pirata.
Strój, makijaż, a nawet charakterystyczny kołyszący się chód i sposób mówienia. Najprawdziwszy w świecie kapitan Jack Sparrow. Takich okrzyków radości w szkole podstawowej w Greenwich jeszcze nie słyszano.
Do ostatniej chwili wizytę utrzymywano w ścisłej tajemnicy - nawet dyrekcja podstawówki dowiedziała się zaledwie 10 minut przed przybyciem gwiazdy Hollywood. A wszystko z powodu listu jednej z uczennic...

"Kapitanie Jacku Sparrow,
Jesteśmy gromadą obiecujących młodych piratów ze szkoły podstawowej Meridian. I mamy trochę problemów z buntem przeciwko nauczycielom. Bylibyśmy zachwyceni, gdybyś mógł przybyć i nam pomóc."
Tak napisała 9-letnia Beatrice Delap. Johnny Depp list dostał, przeczytał i zdecydował. Jack Sparrow nie zostawi młodych piratów w potrzebie. Zwłaszcza, że w pobliżu akurat trwają zdjęcia do czwartej części ''Piratów z Karaibów'' (''On Stranger Tides'').
Pod szkołę zajechały dwie limuzyny z ciemnymi szybami i wysiedli z nich prawdziwi piraci z Jackiem Sparrowem na czele. Słynny kapitan przywitał się z Beatrice i całą szkołą, ale bunt odradził.

Powiedział mi: ''Może nie powinniśmy dzisiaj wszczynać buntu, ponieważ na zewnątrz budynku cały czas pilnuje mnie policja'' - opowiada 9-latka.
ack Sparrow nie kłamał. Policja kręciła się w okolicy, zabezpieczając plan filmowy. Po krótkiej rozmowie z młodymi piratami aktor musiał wrócić do pracy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 12
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Salon samochodowy w Dubaju
Salon samochodowy..
10-letnia dziewczynka została mamą
10-letnia dziewcz..
Evie, transseksualna niania Obamy
Evie, transseksua..
Dziewczynka o imieniu ... Facebook
Dziewczynka o imi..
Cheese Rolling 2009. Bieg za serem.
Cheese Rolling 20..
 Dom Korkowy
Dom Korkowy
Reklamy
Galeria zdjęć
Nie do wiary. Niefortunnie umieszczone reklamy Klasztor Sumela Ma dziurę w nodze bo ugryzł ją pająk. Zabawne zwierzęta Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Sobowtóry Zaprzeczenie grawitacji Maleństwa Tornado nad USA Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niebieskie miasto  Shefshauen Zakład ślusarski Bliźniaczki silikonowe Julia Brodska.Papierowe Fantazje Czy ta dziewczyna wygląda na 11-latkę? W Bułgarii handlują kobietami. Obrazy fantazy od Kuang Honga
Najnowsze sondaże
20,2%
13,2%
26,3%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 524
Tapety