Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 13 6197
Avatar
Alergia na Ibuprofen
Dodał: Speed »   Thu 01-11-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
11-letni Calvin Lock stracił 65 proc. skóry w wyniku alergii na ibuprofen . Lek podała mu matka na zalecenia lekarza. Kilka dni później na całym ciele chłopca zaczęły pojawiać się plamy i odeszła mu skóra. wystąpiła rzadka, zagrażająca życiu choroba – zespół Stevensa–Johnsona. Dziecko trafiło do szpitala, zostało podłączone do maszyny podtrzymującej życie Jego matka była przerażona! W szpitalu dowiedziała się, że na zespół Stevensa–Johnsona zapada zaledwie 1 do 3 osób na milion, a w 5 proc. przypadku powoduje u pacjentów śmierć.
Na szczęście chłopiec przeżył.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Salon samochodowy w Dubaju
Salon samochodowy..
10-letnia dziewczynka została mamą
10-letnia dziewcz..
Evie, transseksualna niania Obamy
Evie, transseksua..
Dziewczynka o imieniu ... Facebook
Dziewczynka o imi..
Cheese Rolling 2009. Bieg za serem.
Cheese Rolling 20..
 Dom Korkowy
Dom Korkowy
Reklamy
Galeria zdjęć
Naprawiłem to! cz 13 Do kogo oni są podobni Świnia z marcepanu Giganty planety Ziemia Wpadki w Photoshop Wulkany z lotu ptaka Najbardziej nieudane woskowe rzeźby Kompilacja wypadków rowerowych Anny Piaggi,- ostatni żyjący autorytet w sprawach sukien Wiocha.ru cz.29 Liga Koszykówki w Bieliźnie   Zadziwiające drzewa archipelagu Sokotra. Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Wesoła trumna. Gwiazdy w MS Paint Śmieszne i ciekawe zdjęcia Skąpane w porannej rosie Zdjęcia zrobione w odpowiednim momencie
Najnowsze sondaże
36,1%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 529
Tapety